Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse

Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse Agadir usytuowany jest w dzielnicy Agadir Bay oraz oferuje wewnętrzne centrum fitness, basen. Muzeum kultury berberyjskiej znajduje się prawie 25 min piechotą od apartamentu, a Shem's Casino leży w prawie 2 km.

Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse dysponuje aneksem kuchennym z widokiem na morze. Apartament posiada prysznic. Ponadto w łazience znajduje się ręczniki.

Dla zapewnienia najwyższego relaksu gości, ten apartament oferuje fryzjera, pedicure i manicure oraz luksusowe udogodnienia, takie jak kryty basen. Jeśli lubisz sport, bilard dostępne w obiekcie noclegowym z pewnością Cię zachwycą.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia.

Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w około 600 m Vacation Banque Populaire Center. Jardin de Olhão jest w prawie 2,1 km. W niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Entree Founty.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse Agadir
Liliapart
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Liliapart

9.5
Wyjątkowy 29 opinii
222 m od nieruchomości
USD 153 USD 138
za noc
2 Mins To Agadir Beach & Attractions
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Mins To Agadir Beach & Attractions

248 m od nieruchomości
Perle Bleu Home
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Perle Bleu Home

254 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Agadir-Al Massira
    23 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Pole golfowe
    • Stoły bilardowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Przechowalnia bagażu
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Fryzjer
    • Obsługa pokojowa
    • Obsługa porządkowa
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Usługa zakupów spożywczych

    Opcje gastronomiczne

    • Śniadanie w pokoju
    • Restauracja
    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Faks/kserokopiarka

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci
    • Zabawki
    • Klub dziecięcy

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”
    • Basen kryty
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
    • Pedicure
    • Manicure
    • Depilacja woskiem
    • Zabiegi kosmetyczne na twarz
    • Zabiegi kosmetyczne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących
    • Winda
    • Bankomat
    • Kawiarnia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Karta dostępu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: od 12:00 do 13:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa są dostępne w Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse?
      W Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse oferowane są takie zabiegi, jak fryzjer, pedicure i manicure.
    • Jakie udogodnienia są dostępne w pokojach w Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse?
      Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse wyposażony jest w klimatyzację, a także w telewizor z płaskim ekranem.
    • Czy Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse akceptuje zwierzęta?
      Niestety Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy apartament posiada basen?
      Tak, oprócz basenu bez krawędzi, apartament oferuje również ogrodzenie basenu.
    • Czy ten apartament spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Ten apartament oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym ksero.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Agadir-Al Massira
    23 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Great Holiday Apart-Hotel & Penthouse Agadir

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij